Wykończenia wnętrz

Prace wykończeniowe są niezbędne zarówno w nowych mieszkaniach sprzedawanych w stanie surowym zamkniętym, jak i w czasie generalnego remontu, w trakcie którego wymienia się w mieszkaniu dosłownie wszystko. Aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie z założeniami projektowymi, a także oczekiwaniami inwestorów, warto zadbać o to, by mieszkaniem zajęła się profesjonalna ekipa wykończeniowa.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Zakres prac wykończeniowych bywa różny. Ich celem zawsze jednak jest po prostu przygotowanie wnętrza do zamieszkania. Wykończone mieszkanie to takie, do którego wystarczy wnieść meble i można po prostu zamieszkać. W czasie prac wykończeniowych warto wziąć pod uwagę wszystko, co będzie potrzebne do przygotowania mieszkania pod klucz.

Wykończenie mieszkania, które znajduje się w stanie surowym wymaga przede wszystkim poprowadzenia wszystkich instalacji, które docelowo znajdą się pod tynkiem. Takie prace realizuje się zgodnie z projektem, a także indywidualnymi potrzebami użytkowników. Chodzi między innymi o właściwe rozmieszczenie gniazdek, włączników, punktów oświetleniowych, a także miejsc, gdzie będą podpięte urządzenia gospodarstwa domowego. Po wykonaniu całej instalacji warto zrobić zdjęcie jej przebiegu. Ułatwi to ewentualne prace remontowe czy naprawianie usterek w przyszłości.

W zakres prac wykończeniowych wchodzi również wykonanie podłóg, ścian i sufitów. W przypadku podłóg jest to wykonanie wylewki, a następnie wykończenie odpowiednimi materiałami – deskami, panelami, kafelkami czy terakotą. Ściany są gruntowane, tynkowane, malowane, wykańczane tynkami dekoracyjnymi czy tapetami. Na sufity kładziemy wykończenie podobne do tego, jakie znajduje się na ścianie. Ciekawym rozwiązaniem są również sufity napinane i podwieszane, które powinny być wykonane profesjonalnie i z dbałością o najdrobniejsze detale.

W czasie wykańczania wnętrza warto również zadbać o montaż drzwi wewnętrznych, a także kompleksowe wykonanie kuchni i łazienki. Prace wykończeniowe w nowych i remontowanych mieszkaniach wymagają dokładności, precyzji, doskonałej jakości materiałów i jeszcze lepszej ekipy wykończeniowej. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że wszystkie prace będą wykonane zgodnie z założeniami i indywidualnymi oczekiwaniami, warto postawić na sprawdzoną i doświadczoną ekipę fachowców. Nasza firma kompleksowo zajmie się wykończeniem wnętrza. Wszystkie prace realizujemy według projektu, szybko, sprawnie i z dbałością o szczegóły. W razie potrzeby służymy również wsparciem w doborze odpowiednich materiałów, a także sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie wykończenia wnętrz. Powierzając nam swoje mieszkanie, mogą mieć Państwo pewność, że jego wykończenie z pewnością będzie dokładnie takie, jak sobie życzycie. Zapraszamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu w celu dokładnej wyceny.