Przeprowadzki, przewóz rzeczy 

Oferujemy usługi w zakresie przeprowadzek. Jesteśmy gotowi działać szybko i skutecznie. Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z nami w celu ustalenia szczegółów działania.

Dysponujemy nowiutkim, bardzo pojemnym, nowoczesnym autem marki IVECO przy pomocy którego możemy zapewnić bezpieczny transport Twoich rzeczy. 

iveco

Cała nasza ekipa jest dobrze zgranym zespołem. 

 

Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzki bywają męczące. Wielu z nas, na samą myśl o przeprowadzce dostaje gęsiej skórki. Związane z tym pakowanie i przewożenie kartonów jest naprawdę uciążliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również usługi z zakresu przeprowadzek oraz transportu mebli.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Jak wygląda przeprowadzka?

W zależności od wcześniejszych ustaleń z klientami, możemy uczestniczyć w procesie przygotowawczym od samego początku lub przyjechać już po spakowane rzeczy i meble. Na życzenie klienta oferujemy także przygotowanie pudeł i kartonów, pomoc w spakowaniu rzeczy i późniejszy ich transport. Do każdej przeprowadzki podchodzimy kompleksowo – oferujemy pomoc w transporcie rzeczy dla osób prywatnych, a także dla firm, czy nawet instytucji.

Usługi z zakresu przeprowadzek

Doświadczony zespół naszych pracowników świadczy usługi o szerokim zakresie. Poniżej prezentujemy ich podstawowy wykaz. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedniej oferty, zadzwoń do nas. Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Oferujemy:

- przeprowadzki lokalne,

- przeprowadzki krajowe,

- usługi transportowe,

- transport mebli,

- transport instrumentów muzycznych (w tym pianin i fortepianów),

- transport materiałów budowlanych,

- transport motocykli i quadów,

- transport antyków,

- utylizacja mebli i elektrośmieci na życzenie klienta.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowców?

Nasi pracownicy wyróżniają się długoletnim doświadczeniem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Nie podchodzimy do zleceń jak do nudnej konieczności. Staramy się umilić czas przeprowadzki, który nie dla każdego jest przyjemny i łatwy. Wiemy, jak ważne są przedmioty, które transportujemy. Osoby z naszej firmy, zajmujące się tym rodzajem usług, czyli przeprowadzkami, podchodzą do powierzonego zadania z należytą ostrożnością i cierpliwością.

Dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy mają Państwo gwarancję, że przeprowadzka zostanie przeprowadzona sprawnie i szybko. Każdy karton, bez względu na zawartość, zostanie odpowiednio zapakowany. Podobnie sytuacja dotyczy mebli. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy.

Nie taka przeprowadzka straszna

Przeprowadzki z Minare to gwarancja szybkości i dokładności. Nasi pracownicy pracują sumiennie i solidnie – nie rzucają rzeczy, nie przesuwają ich od niechcenia. Zawsze dokładnie dopytują o orientacyjną zawartość pudeł i kartonów, by niczego nie uszkodzić. W razie potrzeby stosują dodatkowe oznaczenia, bądź opisują transportowane rzeczy tak, by zapewnić im bezpieczeństwo.

Doceniamy zaufanie, jakim darzą nas klienci, dlatego dokładamy wszelkich starań, by umilić żmudny czas przeprowadzki.

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Dzięki nam unikną Państwo niepotrzebnego stresu, a także – co ważne – wynoszenia i wnoszenia kartonów oraz mebli. Przeprowadzka w bloku bez windy? Żaden problem! Nasi pracownicy poradzą sobie z każdym wyzwaniem, stosując wszelkie zasady ostrożności, by nie doszło do uszkodzenia transportowanych przedmiotów. Wymagane jest przewiezienie kwiatów? Zadbamy o nie, jak o nasze własne!

Przeprowadzki w Warszawie i okolicach to nasz główny obszar działania, ale pozostajemy otwarci na Państwa propozycje. Dla zadowolenia klientów możemy pojechać dalej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Z nami przewóz rzeczy nie będzie uciążliwy. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz duże doświadczenie w przeprowadzkach i transporcie różnego rodzaju przedmiotów. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu omówienia szczegółów. Zaskoczyła Cię przeprowadzka lub potrzebujesz transportu rzeczy natychmiast? Pomożemy! Zadzwoń, a postaramy się pomóc najszybciej, jak to możliwe.