Przejdź do treści
Wczytuję...

Cyklinowanie podłóg 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie cyklinowania podłóg. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie. Nasza załoga posiada niezbędne doświadczenie, do tego ręczymy za naszych ludzi - są oni odpowiedzialni i w 100% wszyscy nasi pracownicy są abstynentami. 

Najnowocześniejszy sprzęt, wysokiej klasy materiały

Dysponujemy najlepszym, najnowocześniejszym przeznaczonym do cyklinowania, szlifowania, polerowania podłogi. Jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze możliwe rezultaty. Zainwestowaliśmy w wyposażenie bez jakichkolwiek kompromisów - wybierając najlepsze rozwiązania techniczne jakie dostępne były na rynku! Również w naszej pracy stosujemy bardzo dobrej jakości materiały, na nich również nie oszczędzamy!

Czysta praca - cyklinowanie bezpyłowe

Oferujemy prawdziwe cyklinowanie bezpyłowe. W naszej pracy stosujemy wysokiej klasy odkurzacz wyposażony w specjalne filtry. Zapewniamy naprawdę czystą pracę.   

Nasza załoga

W skład naszej załogi wchodzą doświadczone osoby, które mają za sobą tysiące zrealizowanych prac w zakresie renowacji podłóg, cyklinowania. Nasi pracownicy pracowali m.in. w Danii - w Kopenhadze oraz w Rosji - w Sankt Petersburgu. 

Renowacja parkietu

Jesteśmy w stanie podjąć się zadań o każdym stopniu trudności - nie są nam również straszne żadne prace związane z renowacją starego i zniszczonego parkietu. Poświęcimy mu odpowiednią uwagę - aby doprowadzić go do idealnego stanu. Jesteśmy w stanie uzupełnić, naprawić wszelkie ubytki, braki, dosztukować fragmenty parkietu w sposób taki, aby efekt końcowy był naprawdę bardzo dobry!

Cena usługi renowacji parkietu, cyklinowania podłogi

Nasza średnia cena za m2 wynosi od 80 do 100 zł netto - licząc z naszym materiałem. Precyzyjna wycena dokonywana jest po oględzinach na miejscu, przy czym w przypadku małych powierzchni kwota minimalna naszej pracy wynosi około 1500-1800zł netto.

Uwaga! To nie jest wysoka cena, jest to cena realna, prawdziwa za dobrej jakości usługę, która uzasadniania nasze wydatki związane z zakupem materiałów, czasem poświęconym pracy i ewentualnym poprawkom, eksploatacji maszyn. Liczne oferty dostępne w internecie są przedstawiane w bardzo nieczytelnej formie gdzie np. nie jest liczony materiał, albo podane ceny obejmują tylko części procesu - np. samo cyklinowanie bez lakierowania podłogi. 

Bezpłatna wycena pracy

Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę prac i oględziny obiektu. Bardzo chętnie przyjedziemy i osobiście przedstawimy naszą ofertę. Chętnie też porozmawiamy na żywo na temat oferowanej przez nas usługi - co istotne nie obrażamy się na klientów, którzy z jakiegoś powodu nie decydują się na naszą usługę. Nasz przyjazd traktujemy całkowicie niezobowiązująco - w końcu zawsze mają Państwo prawo zaprosić jeszcze kogoś do siebie na oględziny aby porównać oferty. Co jednak istotne - walczymy o każdego klienta i bardzo nam zależy na każdej pracy, zrobimy więc wszystko, a z pewnością bardzo wiele aby zawalczyć o klienta!

Nie pobieramy zaliczek, rozliczamy się za efekt 

Nie pobieramy żadnych opłat przed rozpoczęciem prac. Rozliczamy się tylko z wykonanej pracy - możemy umówić się na odbiór prac etapami lub w całości - zależnie od ustaleń. Bardzo zależy nam na pozytywnym zakończeniu każdej pracy i na zachowaniu dobrych relacji. 

Nie oszczędzamy na materiałach!

Stosujemy wysokiej klasy lakiery, nakładamy odpowiednią ilość warstw. Przykładamy się do naszej pracy! Mamy swoje ulubione i preferowane przez nas lakiery - chętnie zaproponujemy je przy wykonywanej przez nas renowacji parkietu. 

Zastrzeżenia, reklamacje

Mamy bardzo zdrowe podejście do reklamacji składanych przez naszych klientów. Zależy nam na dobrej opinii, na zbudowaniu doskonałej marki i z tego powodu zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli klienci mają do nas jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia - zawsze rozpatrujemy je uważnie i staramy się sprostać oczekiwaniom! Satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna! Tworzymy naszą markę z myślą o przyszłości - tworzymy ją na długie lata. 

Galeria