Przejdź do treści
Wczytuję...

Cyklinowanie podłóg, renowacja parkietów - nasza usługa

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie cyklinowania podłóg. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie. Nasza załoga posiada niezbędne doświadczenie, do tego ręczymy za naszych ludzi - są oni odpowiedzialni i w 100% wszyscy nasi pracownicy są abstynentami. Bazujemy tylko i wyłącznie na najlepszych materiałach, lakierach. Dysponujemy własnym sprzętem, najwyższej, światowej klasy.  

Na czym polega cyklinowanie podłóg?

Cyklinowanie podłóg - czyli proces polegający na wyszlifowaniu starej podłogi a następnie pokryciu jej lakierem - to proces składający się z wielu etapów. Jeśli cyklinowanie ma zostać wykonane zgodnie ze sztuką wymagane są do tego celu albo różne maszyny, albo jedna maszyna ale posiadająca możliwość zarówno zgrubnego szlifu, jak również precyzyjnego wykończenia. Ostatnie szlify powinny doprowadzić przygotowywaną podłogę do stanu gładkiego. To bardzo ważne i niestety wiele ekip cyklinujących nie zwraca na to szczególnej uwagi. 

Bardzo ważny jest też dobór odpowiednich materiałów. Stosowane lakiery powinny być wysokiej jakości. To bardzo ważne - jeśli chcemy aby usługa została faktycznie wykonana na lata, należy stosować tylko najlepsze materiały!

Najnowocześniejszy sprzęt, wysokiej klasy materiały

Dysponujemy najlepszym, najnowocześniejszym przeznaczonym do cyklinowania, szlifowania, polerowania podłogi. Jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze możliwe rezultaty. Zainwestowaliśmy w wyposażenie bez jakichkolwiek kompromisów - wybierając najlepsze rozwiązania techniczne jakie dostępne były na rynku! Również w naszej pracy stosujemy bardzo dobrej jakości materiały, na nich również nie oszczędzamy!

Nasza załoga dysponuje cykliniarką najwyższej klasy, dodatkowo posiadamy precyzyjne, mniejsze maszyny do cyklinowania przy samej ścianie oraz maszynę ręczna - wykorzystywaną m.in. przy schodach ale nie tylko. Posiadamy wysokiej klasy odkurzacz przemysłowy, wyposażony w dodatkowy filtr. 

Czysta praca - cyklinowanie bezpyłowe

Oferujemy prawdziwe cyklinowanie bezpyłowe. W naszej pracy stosujemy wysokiej klasy odkurzacz wyposażony w specjalne filtry. Zapewniamy naprawdę czystą pracę i nie jest to jedynie hasło reklamowe. 

Nasza załoga

W skład naszej załogi wchodzą doświadczone osoby posiadające wiele realizacji na swoim koncie. Nasi specjaliści działają w branży remontowej od wielu lat. Cały czas przechodzą oni dodatkowe szkolenia - zawodowe, produktowe aby świadczyć jeszcze lepsze usługi. 

Renowacja parkietu

Jesteśmy w stanie podjąć się zadań o każdym stopniu trudności - nie są nam również straszne żadne prace związane z renowacją starego i zniszczonego parkietu. Poświęcimy mu odpowiednią uwagę - aby doprowadzić go do idealnego stanu. Jesteśmy w stanie uzupełnić, naprawić wszelkie ubytki, braki, dosztukować fragmenty parkietu w sposób taki, aby efekt końcowy był naprawdę bardzo dobry!

Bezpłatna wycena pracy

Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę prac i oględziny obiektu. Bardzo chętnie przyjedziemy i osobiście przedstawimy naszą ofertę. Chętnie też porozmawiamy na żywo na temat oferowanej przez nas usługi - co istotne nie obrażamy się na klientów, którzy z jakiegoś powodu nie decydują się na naszą usługę. Nasz przyjazd traktujemy całkowicie niezobowiązująco - w końcu zawsze mają Państwo prawo zaprosić jeszcze kogoś do siebie na oględziny aby porównać oferty. Co jednak istotne - walczymy o każdego klienta i bardzo nam zależy na każdej pracy, zrobimy więc wszystko, a z pewnością bardzo wiele aby zawalczyć o klienta!

Nie oszczędzamy na materiałach!

Stosujemy wysokiej klasy lakiery, nakładamy odpowiednią ilość warstw. Przykładamy się do naszej pracy! Mamy swoje ulubione i preferowane przez nas lakiery - chętnie zaproponujemy je przy wykonywanej przez nas renowacji parkietu. 

Usługi specjalne w zakresie cyklinowania, renowacji parkietu 

Podejmujemy się zarówno trudnych prac, jak również zadań specjalnych - np. związanych z dobraniem odpowiedniego koloru. Biorąc pod uwagę nasz sprzęt, doświadczenie oraz dostęp do materiałów, lakierów - mamy naprawdę potężne możliwości w zakresie doprowadzenia do najlepszego stanu niemal każdej podłogi. 

Zastrzeżenia, reklamacje

Mamy bardzo zdrowe podejście do reklamacji składanych przez naszych klientów. Zależy nam na dobrej opinii, na zbudowaniu doskonałej marki i z tego powodu zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli klienci mają do nas jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia - zawsze rozpatrujemy je uważnie i staramy się sprostać oczekiwaniom! Satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna! Tworzymy naszą markę z myślą o przyszłości - tworzymy ją na długie lata. 

Galeria