Montaż bramy garażowej i ogrodzenia

By brama garażowa działała sprawnie i cieszyła użytkowników przez długie lata, należy zamontować ją poprawnie, zwracając uwagę na niektóre czynniki. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania fachowcom. Nasi eksperci posiadają szerokie doświadczenie w tym zakresie. Sprawnie i bezproblemowo wykonają montaż bram garażowych i ogrodzeń. W razie jakikolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Sprawnie wykonany montaż bramy garażowej

Kiedy montaż bramy powierzymy fachowcom, to zyskamy nie tylko spokój, ale też pewność, że spełni ona swoje funkcje użytkowe. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że unikniemy niepotrzebny błędów czy usterek w późniejszym użytkowaniu.

Pracownicy naszej firmy w sposób szczególny zwracają uwagę na dokładność podczas wykonywanej pracy. Dbają, by prowadnice były perfekcyjnie wypoziomowane, a profile podczas dokręcania nie odkształciły się. Istotny jest również dobór kotwic mocujących (dobiera się je w zależności do ściany). Ważny jest sam montaż prowadnic pionowych za pomocą kątowników montażowych. Bardzo ważne jest zachowanie odpowiednich odległości i rozstawu. Ma to duże znaczenie w mocowaniu bramy i jej późniejszego użytkowania. Analogicznie dokonuje się przytwierdzenia prowadnic pionowych – przy zachowaniu stosownych parametrów. Jeżeli wszystkie powyższe czynności zostały dokonane, ostatnim etapem jest zamontowanie bramy. Nasi fachowcy swoją pracę wykonują w sposób estetyczny i sprawny. Nie dochodzi do pomyłek i niepotrzebnych nawierceń w ścianach. Ma to ogromne znaczenie także w przypadku montażu bramy garażowej – decydując się na współpracę z nasza firmą, mają Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy i solidnych działań.

Oczywiście po zamontowaniu bramy, nasi pracownicy sprawdzają jej działanie oraz to, czy nie pozostają szczeliny między bramą a podłożem. Dopiero, gdy praca jest w pełni wykonana, a klient jest zadowolony, może nastąpić odbiór podwykonawczy.

Montaż ogrodzeń

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku montażu ogrodzeń. Prace wykonywane są po dokładnych pomiarach i obliczeniach. Doradzamy, jeśli zajdzie taka potrzeba, wybór ewentualnych materiałów i sposób wykonania ogrodzenia. Na życzenie klienta realizujemy praktycznie każde zadanie z zakresu montażu ogrodzeń.

Montaż ogrodzeń w wykonaniu fachowców

Wiemy, że montaż ogrodzeń jest bardzo istotnym elementem inwestycji i równie kosztownym. Dlatego nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by powierzone im prace zostały wykonane z ogromna starannością. Niestety zaniedbania i błędy mogą prowadzić nie tylko do obniżenia jakości i trwałości efektu, ale również do zbędnych wydatków związanych z korygowaniem usterek i błędów.

Jak przebiega montaż ogrodzeń?

Nasi fachowcy dbają dokładnie o ocenę podłoża i wyrównanie gruntu. W razie potrzeby wykonują również nasypy i podsypy, by osadzone ogrodzenie było solidne i trwałe. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług.

Gdy teren został dokładnie wyrównany, niezwykle istotne jest zamontowanie słupków (jeżeli decydujemy się na ogrodzenie wykonane z paneli ogrodzeniowych lub z siatki). Istotne jest ich właściwe rozmieszczenie oraz osadzenie. Możliwe jest również zrezygnowanie z podmurówki, co stosuje się zwłaszcza na powierzchniach wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych. Słupki powinny być prawidłowo wypoziomowane i rozstawione w odległościach, które utrzymają ogrodzenie. Niezwykle istotne jest także zwrócenie uwagi na wysokość osadzonych słupków. Nasi pracownicy zadbają, by nie doszło do pomyłek na tym etapie, które mogłoby w późniejszym etapie sporo kosztować.

Rodzaje ogrodzeń

Nasi pracownicy wykonują grodzenia na życzenie klienta. W razie potrzeby służą również doradztwem, mając na uwadze stan gruntu i możliwości finansowe zleceniodawcy. Inne procedury stosuje się w przypadku ogrodzenia z sitaki lub paneli, a inne podczas montażu wykonanego z bloczków ogrodzeniowych, czyli tak zwanego ogrodzenia frontowego. Czasami sytuacja wymaga dodatkowego przygotowania w postaci betonowego fundamentu. Doświadczenie naszych pracowników w tym zakresie oraz wiedza potrzebna, by zadbać o dokładne rozmieszczenie i stałość elementów ogrodzenia ma ogromne znaczenie na solidność wykonywanych prac.

Montaż bram garażowych i ogrodzeń przez fachowców

Montaż bram garażowych i ogrodzeń to zadanie wymagające wiedzy z zakresu prac budowlanych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by przebiegały one sprawnie, efektywnie i profesjonalnie. Niezwykle istotne jest zachowanie należytego porządku i szybkość działania przy zachowaniu wysokiej jakości usług – a na to dajemy gwarancję.