Montaż mebli

Montaż mebli, bez względu na ich ilość, może okazać się trudny i mozolny. Niekiedy proste przedmioty uda nam się skręcić samemu lub z czyjąś pomocą. Jednak częstym przypadkiem są ich uszkodzenia, zbyt  mocne skręcanie, co w efekcie powoduje pęknięcia mebli. Można tego uniknąć. Wystarczy zadanie to powierzyć fachowcom, który zajmują się tym na co dzień.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Montowanie mebli samodzielnie

Kupując meble otrzymujemy je w postaci wielu różnych elementów, które należy poprawnie dobrać, złożyć i samodzielnie. Nie zawsze jednak wszystko jest jasne, co powoduje frustrację podczas skręcania. Instrukcja dołączona do zestawu niekiedy okazuje się niejasna. Dodatkowy bałagan wynikający z przedłużającego się skręcania mebli drażni domowników i ogranicza normalne funkcjonowanie w domostwie. Co zrobić, by montaż mebli przebiegł łatwo, szybko i bezproblemowo? Odpowiedź na to jest jednoznaczna – wystarczy powierzyć to zadanie wykwalifikowanej ekipie.

Jak przebiega montaż mebli?

Montowanie i skręcanie mebli w wykonaniu naszych fachowców przebiega sprawnie i bezproblemowo. Każde z działań jest dokładnie zaplanowane i przemyślane. Pracownicy naszej firmy dbają o porządek podczas tych prac i planują dokładnie każdy element działań tak, by niczego nie pominąć i uniknąć niepotrzebnego chaosu.

Etapy montażu mebli

Nasi pracownicy działają według schematu, co pozwala na sprawne przeprowadzenie montażu mebli. A wszystko po to, by stanowiły one użyteczną całość i cieszyły swoich właścicieli. Prowadzone prace nasi pracownicy zaczynają od zabezpieczenia podłogi, gdzie będą skręcać meble - aby uniknąć zarysowań czy jakikolwiek uszkodzeń. Następnie przystępują do otworzenia kartonów i odszukania niezbędnych łączników, mocowań i dokładnego zapoznania się z instrukcją tak, by niczego nie pominąć.

W zestawach mebli, które kupujemy, najczęściej dołączone są niezbędne klucze nimbusowe, śruby oraz kleje. Czasami jednak to nie wystarczy Niezbędna okaże się wkrętarka, a niekiedy nawet wiertarka i młotek. Dlatego to kolejny argument, który przemawia za tym, by powierzyć montaż mebli fachowcom. Dzięki temu unikniemy niepowodzeń i rozczarowań związanych podczas samodzielnego skręcania mebli. Nie każdy z nas posiada takie akcesoria w swoim domu, a zakup ich tylko do czynności związanych z jednorazowym montażem mebli jest zbyt kosztowny i zbędny. Nasi specjaliści posiadają wszystkie niezbędne rzeczy, by dokładnie i bezpiecznie skręcić zlecone im przedmioty.

Pracownicy naszej firmy wykonują czynności według odpowiedniej kolejności i zgodnie z opisem producenta, zamieszczonym w instrukcji.

Jak mogą być skręcone meble?

Meble, które skręcają nasi pracownicy mogą być nierozbieralne, czyli połączone na stałe. W tym celu stosuje się klej oraz kołki montażowe. Innym sposobem skręcania mebli jest montaż rozbieralny, czyli taki, który daje się odwrócić. Łączenie poszczególnych części śrubami pozwala na rozmontowanie mebli w dowolnej chwili – na przykład w przypadku przeprowadzki (w której również chętnie pomożemy). Skręcenia mogą być widoczne, czyli dostrzegalne z zewnątrz lub niewidoczne, ukryte w środku mebla lub wewnątrz materiału. Nie ulega wątpliwości – wszystkie łączenia powinny zostać wykonane tak, jak zaleca to producent.

Dodatkowe bezpieczeństwo – montaż mebli do ściany

Nasi pracownicy, wiedząc, jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich domowników, szczególnie tych najmłodszych, na życzenie klienta mogą przymocować meble do ściany. Samodzielne wykonanie tego zadania może okazać się trudne. Podobnie jak zawieszenie szafek w kuchni czy w łazience. Zawieszenie całych ciągów lub zestawów szafek wymaga dokładnego pomierzenia oraz zaplanowania działań, jeśli chcemy, by efekt był w pełni zadowalający i meble prezentowały się świetnie. Ponadto sposób, jak będą przytwierdzone meble od ściany zależy od ich ciężaru oraz rodzaju podłoża. Nasi pracownicy bez problemu poradzą sobie z oceną sytuacji i dokonają precyzyjnego i bezpiecznego montażu mebli na każdej wysokości.

Dbałość o detale

Nasi fachowcy pracują tak, by każdy, nawet najdrobniejszy element był precyzyjnie dokręcony. Ma to duże znaczenie wizualne oraz funkcjonale. Pracę wykonują szybko, ale bardzo dokładnie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym całą dobę. Jeśli nie odbierzmy, na pewno oddzwonimy. Montowanie mebli jest nasza pasją!