Rozbiórka i wyburzanie

Z racji, że bezpieczeństwo jest dla nas równie ważne, co najwyższa jakość świadczonych usług, oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie rozbiórek i wyburzeń różnych konstrukcji budowlanych. Nasi pracownicy wszelkie prace wykonują zgodnie z normami bezpieczeństwa, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Zapewniamy również prawidłowy recycling materiałów, pozostałych po tym przedsięwzięciu. Wiemy, jak istotna jest jakość i bezpieczeństwo, dlatego dajemy gwarancję na najwyższy poziom wykonanych usług.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Co wchodzi w zakres prac związanych z rozbiórką i wyburzaniem?

Nasi pracownicy sprawnie sobie radzą z różnego rodzaju konstrukcjami budowlanymi, a utylizacja odpadów, nawet tych nietypowych i wymagających niecodziennego podejścia, przeprowadzana jest w sposób przyjazny dla środowiska. Zapewniamy usługi zawiązane z przygotowaniem terenu pod inwestycję. Nasi fachowcy podejmą się wyburzeń, rozbiórek konstrukcji stalowych i żelbetonowych, wycinki drzew, robót ziemnych.

Kompleksowe i profesjonalne rozbiórki i wyburzenia

Doświadczenie i rzetelna wiedza naszych pracowników to z cała pewnością atut, który ma ogromne znaczenie w wykonywaniu prac remontowych i wykończeniowych. Podobnie dzieje się w przypadku rozbiórek i wyburzeń. Posiadamy fachowców, którzy dokładnie zaplanują działania z tym związane, mając na uwadze bezpieczeństwo pozostałych, a także otoczenia. Dajemy gwarancję, że powierzone zadanie zostanie wykonane przez naszych pracowników sprawnie i dokładnie.

Kilka etapów prac rozbiórkowych

Nasi pracownicy, działając sumiennie i z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa, nie podejmują się wykonywania prac, bez wcześniejszych konsultacji i obserwacji terenu, w którym mają one zostać wykonane. Po skrupulatnej analizie i zaplanowaniu robót rozbiórkowych i wyburzeń, możliwe jest przystąpienie do działania.

Rozbiórki i wyburzenia mogą być wykonywane przez naszych fachowców o każdej porze roku. Zapewniamy wysokiej jakości zaplecze technologiczne, które umożliwi sprawne i bezpieczne działanie. Materiały z rozbiórki, które nadają się do recyclingu (na przykład gruz, ziemia, elementy stalowe), usuwamy z terenu inwestycyjnego. Dbamy o ich poprawne zabezpieczenie i możliwy recycling. Gdy teren zostanie uprzątnięty, a rozbiórka dokonana, nasi pracownicy oferują prace przygotowawcze, które umożliwią ponowne zagospodarowanie terenu pod nową zabudowę.

Nasi pracownicy podejmą się rozbiórek i wyburzeń:

- domów,

- kamienic,

- garaży,

- magazynów,

- konstrukcji przemysłowych,

- elementów infrastruktur.

Jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie, nie znaczy, że nie podejmujemy się takich prac. Zapraszamy w tym calu do kontaktu.

Ekologia i bezpieczeństwo podczas prac związanych z rozbiórką i wyburzaniem

Utylizacja odpadów i ich recycling są dla nas bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by materiały pozostałe z rozbiórki zostały dokładnie posortowane i oczyszczone. Wszystkie wykonywane przez nas prace prowadzone są  w pełni bezpiecznie. Wiemy, jak ważne jest poprawne dokonanie rozbiórki i wyburzeń, a także późniejsze przygotowanie terenu przez rozpoczęciem budowy lub innym jego zagospodarowaniem. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz wiedza zdobyta na przestrzeni lat pozwalają na realizację nawet skomplikowanych zleceń.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, mając na wadze rodzaj obiektu, uwzględniając okoliczność terenu oraz panujące tam warunki. Dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Pozostajemy także do Państwa dyspozycji pod telefonem całą dobę. Jeżeli nie będziemy mogli odebrać – na pewno oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe.