Budowa i renowacja schodów

Bez względu na to, czy w naszym domostwie posiadamy schody drewniane czy betonowe, z czasem wymagają one renowacji lub całkowitego wyburzenia i postawienia nowych. By zadanie to zostało wykonane poprawnie, bez żadnych mankamentów oraz dopełniło nasze wnętrza, niezbędne jest skorzystanie z pomocy fachowców. Nasi pracownicy po dokładnym omówieniu zadania chętnie podejmą się prac z zakresu budowy i renowacji schodów.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Dlaczego warto wybrać jak najlepszą firmę remontowo-wykończeniową?

Renowacja schodów wcale nie musi przekraczać naszych możliwości finansowych. Kluczowe jest wybranie ekipy remontowo-wykończeniowej, która powierzone zadanie realizuje z pasją, świadcząc jednocześnie najwyższej jakości usługi. Gwarantujemy, że realizujemy prace tylko te, które są konieczne. Doceniamy naszych klientów i świadczymy takie usługi, które będą w pełni zadowalające dla zleceniodawców. Wyróżniamy się na tle innych zaangażowaniem oraz jakością wykonanej pracy. Prowadzone działania realizujemy sprawnie, zachowując należyty porządek w trakcie prac, a także po ich zakończeniu.

W przypadku, gdy posiadamy schody betonowe, które wymagają renowacji, najczęstszym rozwiązaniem jest usunięcie starej okładziny (jeżeli znajdowała się na schodach) i wybór odpowiedniego materiału w celu ich pokrycia. W zależności od preferencji klienta, nasi pracownicy prowadzą doradztwo w celu znalezienia optymalnego rozwiązania – użytkowego, wizualnego i finansowego.

Naprawa podłoża, czyli renowacja schodów betonowych

Podczas usuwania starego pokrycia, może dojść do uszkodzenia schodów betonowych. Dlatego, by zminimalizować ryzyko zniszczeń, warto poprosić o pomoc fachowców. W razie konieczności naprawią szybko podłoże i przystąpią do dalszych pracy. Należy pamiętać, że mogą pojawić się nie tylko drobne ubytki, ale również większe wykruszenia czy głębokie pęknięcia. Konieczne w takim wypadku będzie zastosowanie wzmocnień i specjalnych cementów, z czym doskonale poradzą sobie nasi pracownicy.

Oczywiście możliwe również jest skorygowanie wysokości stopni, ale to także zadanie dla wykwalifikowanych fachowców.

Co można zastosować w celi renowacji schodów betonowych?

Po dokładnym ich oczyszczeniu i naprawie ewentualnych uszkodzeń, nasi pracownicy na życzenie klienta montują okrycia z wybranego materiału. Najczęstszym wyborem jest drewno, płytki ceramiczne lub okładzina dywanowa. Sposób montażu poszczególnych materiałów jest różny i powinien być przeprowadzony prawidłowo. Dlatego ważne jest, by nie podejmować się tego zadania samodzielnie, by nie doszło do różnego rodzaju niepowodzeń i zniszczeń.

Renowacja schodów drewnianych

Drewno jest ponadczasowe. Dotyczy to także schodów. Jednak nie ulega wątpliwości, że konieczne jest odnawianie takich powierzchni i zadbanie o nie na przestrzeni lat. Narażenie schodów drewnianych na uszkodzenia mechaniczne oraz różnego rodzaju zabrudzenia jest nieuronione. Dlatego warto zdecydować się na ich renowację z pomocą fachowców.

Jak odnowić schody drewniane?

Eksploatacja schodów drewnianych jest nieunikniona. Z czasem może okazać się, że pojawiają się nie tylko drobne rysy, czy zabrudzenia, ale również pęknięcia, co może być niebezpieczne dla  użytkowników. Nasi pracownicy dobierają rodzaj wykonywanej pracy do stopnia uszkodzenia schodów i przeprowadzają je sprawnie oraz dokładnie.

Renowacja schodów drewnianych do złudzenia przypomina cyklinowanie parkietu. By na długo cieszyć się efektem, a także nie uszkodzić powierzchni drewnianych, konieczne jest skorzystanie z wykwalifikowanego zespołu pracowników, który dobierze potrzebne preparaty oraz sposób wykonywania pracy do rodzaju drewna oraz stopnia zniszczeń.

Budowa i renowacja schodów w wykonaniu fachowców

W zależności od tego, jakie prace mają zostać wykonane, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod telefonem przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pomoże nam to dokładnie omówić zakres wykonanych prac. Chętnie również na miejscu dokonamy oględzin, by pomóc Państwu w podjęciu decyzji, czy schody wymagają całkowitego wyburzenia, czy jedynie renowacji.