Przejdź do treści
Wczytuję...

Remont biura

Wielu przedsiębiorców i właścicieli biur odwleka decyzję o remoncie ze względu na obawy związane z długimi pracami, koniecznością zamknięcia lokalu i ogromnych przestojach w pracy. Dziś przychodzimy z rozwiązaniem – remont biura da się przeprowadzić bez jego zamknięcia. Jak? W niniejszym tekście odpowiemy na to pytanie. A jeśli szykuje się Wam przeprowadzka biura i jego remont, odsyłamy do naszego wcześniejszego tekstu. Dowiecie się z niego, jak zadbać o wszystko podczas pakowania i jak dokładnie się do tego przygotować. Jest on dostępny tutaj. A tym czasem zapraszamy do poczytania o tym, jak wykonać remont biura bez jego opuszczania.

Remont biura bez strat

Wielu przedsiębiorców boi się remontu ze względu na straty, jakie może on przynieść. I nie powinno to dziwić nikogo – zamknięcie biura czy lokalu to duże ryzyko utraty klientów, a tym samym strat finansowych. Przymusowe urlopy, jakikolwiek zastój w pracy, przerwanie ważnych projektów to tylko niektóre powody, które często odwlekają remont biura. Niekiedy zamkniecie lokalu nawet na kilka dni może przynieść ogromne straty. I stoimy w martwym punkcie – klienci oczekują nowoczesnego biura, zadbanego i przyjaznego, ale jak wykonać remont, by tych klientów nie stracić?

Remont biura w neutralnych godzinach o nietypowej porze

Wiele firm remontowo-budowlanych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wiedząc, jak ważne może okazać się kilkudniowe zamknięcie biura i jakie strat może wygenerować, oferuje wykonanie swoich usług w godzinach neutralnych lub w nietypowe dni, często standardowo wolne od pracy. Jeśli zależy nam na tak przeprowadzonym remoncie biura, warto poszukać takiej ekipy fachowców, która wykazując się empatią i profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań, oferuje wykonanie prac remontowych o neutralnej porze. Jakie to będą godziny? Takie, które nie kolidują z godzinami pracy biura czy lokalu. To z pewnością najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą zamykać miejsc pracy.

Oczekiwania kontra rzeczywistość

Remont biura w godzinach neutralnych ma taką zaletę, że może być rozciągnięty w czasie i trwać dłużej, niż wtedy, gdy zostałby on wykonany na czas zamknięcia lokalu. Wszystkie prace prowadzone są dokładnie i solidnie, bez nadmiernego pośpiechu. Dzieląc je na etapy, możemy wszystko dokładnie zaplanować tak, by nie kolidowało z godzinami otwarcia lokalu. W praktyce wygląda to tak, ze firma budowlana wykonuje remont zazwyczaj w godzinach nocnych oraz popołudniowych. Dzięki temu właściciel nie jest zmuszony wysyłać pracowników na przymusowe urlopy, ani zawieszać ważnych projektów. W przypadku, gdy niektóre pomieszczenia wymagają większego nakładu pracy, remont biura można zaplanować tak, by całkowicie nie wyłączać go z użytkowania, przy jednoczesnym obsługiwaniu projektów i wykonywaniu pracy.

Podsumowanie

Remont biura wcale nie musi wymagać zamknięcia lokalu na kilka dni. Wszystko zależy oczywiście od konieczności wykonywanych prac a także usług, jakie oferuje firma remontowo-budowlana. Jeśli zależy nam na takim remoncie biura, jaki opisaliśmy, czyli przeprowadzonym w godzinach neutralnych, poszukajmy takich usługodawców, którzy posiadają taką ofertę. Z pewnością będzie to korzystne rozwiązanie dla obydwu stron i w pełni satysfakcjonujące.

Inga Durew

Leave a Comment