Usługi malarskie

Malowanie ścian tylko z pozoru wydaje się prostym i bezproblemowym zadaniem. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości wymaga sporej dawki doświadczenia, umiejętności i precyzji. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi malowania ścian skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych czy instytucjonalnych. Szybko i sprawnie pomalujemy każdą ścianę w domu, mieszkaniu, biurze czy budynku użyteczności publicznej.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Zdarzają się przypadki, gdy malowanie ścian polega wyłącznie na położeniu kolejnej warstwy farby na tę, która już na ścianie się znajduje. Nowoczesne, mocno kryjące farby pozwalają na takie rozwiązanie. Jednak nie zawsze. Bardzo często usługa malowania polega najpierw na usunięciu wcześniejszych warstw farby, myciu całej ściany, gruntowaniu, malowaniu farbami podkładowymi, a następnie farbami wykończeniowymi. Proces malowania ścian może więc znacznie wydłużyć w zależności od tego, jak prezentuje się ściana, kiedy ostatnio była malowana oraz ile warstw farby aktualnie się na niej znajduje. Cennik usług malarskich jest więc bardzo ruchomy, gdyż ostateczny koszt pomalowania ściany zależy od wielu parametrów. Ważny jest metraż ściany, a także ilość prac, jakie trzeba wykonać, aby ściana prezentowała się tak, jak to sobie wymarzył inwestor.

Usługi malarskie obejmują również profesjonalne doradztwo w zakresie materiałów malarskich, a także wyboru odpowiednich farb. Obecnie na rynku tego rodzaju produktów wybór jest naprawdę spory. Klienci mają do wyboru farby akrylowe, lateksowe, silikonowe, farby dla alergików, a także z wieloma dodatkowymi domieszkami, które zwiększają trwałość pokrycia, intensywność krycia lub mają walory dekoracyjne. Wybór konkretnej farby powinien być podyktowany nie tylko potrzebami inwestorów i gustem w zakresie kolorystyki. Bardzo ważne jest również pomieszczenie, które będzie malowane. W salonie czy innym wnętrzu reprezentacyjnym można sobie pozwolić na farby typowo dekoracyjne. Jeśli jednak decydujemy się na malowanie kuchni lub łazienki, a więc wnętrz o specyficznych potrzebach, warto stawiać na farby odporne na wodę, wilgoć, ścieranie, zmywanie oraz inne bardziej agresywne formy użytkowania. Odporność na zabrudzenia i możliwość mycia jest również niezwykle istotna w pokojach dziecięcych.

Bez względu na to, jaką ścianę macie Państwo do pomalowania i w jakim pomieszczeniu, nasza ekipa remontowa szybko przywróci jej dawny blask lub zadba o to, by prezentowała się stylowo, elegancko i estetycznie. Nie tylko malujemy ściany, ale również pomagamy w doborze konkretnych rozwiązań. Efekt końcowy naszych prac z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź chcecie otrzymać szczegółową wycenę, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.