Wykończenie domu

Wykończenie domu to wszystkie prace, które mają doprowadzić nieruchomość od stanu surowego do etapu pod klucz. Chodzi o to, by dom był na tyle gotowy, aby można było po prostu wnieść meble i dodatki, a następnie od razu w nim zamieszkać. Wykończenia wnętrz zawsze powinny być realizowane według konkretnego projektu, zgodnego z zamysłem i oczekiwaniami inwestorów. Dzięki temu można mieć pewność, że efekt końcowy wszystkich prac będzie w stu procentach dopasowany do marzeń przyszłych mieszkańców o ich idealnym domu.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

W zakres prac wykończeniowych wchodzi szereg realizacji, które powinny być wykonywane nie tylko dokładnie i zgodnie ze sztuką, ale również we właściwych etapach. W naszej ofercie znajdą państwo szereg prac wykończeniowych, w których zakres wchodzi między innymi:

  • Wykonanie ścian działowych – w gotowym domu z pewnością są już postawione wszystkie ściany nośne, jednak możliwa jest zmiana aranżacji poprzez ustawienie odpowiednich ścian działowych. Ściany powinny być realizowane według z góry ustalonego projektu – nie wszystkie zamysły inwestorów mogą być wykonane na tym etapie prac. Nasza ekipa realizuje doskonałej jakości ściany działowe z karton gipsu oraz innych sprawdzonych materiałów. Dzięki temu można mieć pewność, że będą to solidne rozwiązania na długie lata.
  • Układanie instalacji – w budynku na etapie surowym konieczne jest ułożenie wszelkich instalacji, szczególnie tych, które znajdą się w ścianach i pod tynkiem. Należy ułożyć instalacje elektryczne, wykonać instalacje wodno-kanalizacyjne, poprowadzić kable elektryczne, telewizyjne i alarmowe. Po wykonaniu prac warto wykonać zdjęcie gotowych instalacji, jeszcze zanim zakryje je tynk. Dzięki temu w czasie remontów realizowanych w późniejszych latach łatwo będzie namierzyć przebieg instalacji bez konieczności kucia ścian.
  • Wykończenie podłóg – wszystkie warstwy podłogi powinny być wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Ważny jest właściwy podkład, wylewka samopoziomująca, a następnie ułożenie paneli. Na tym etapie wykonuje się również instalacje ogrzewania podłogowego, które następnie przykrywa się wykończeniową warstwą podłogi.
  • Wykończenie ścian sufitów – pod tym względem inwestorzy mają naprawdę sporo do wyboru. Ściany można pomalować, przykryć tynkami dekoracyjnymi lub strukturalnymi, położyć tapety i fototapety. Wykończenie sufitów to natomiast sufity napinane i podwieszane, które cieszą się nieustanną popularnością wśród inwestorów.
  • Montaż oświetlenia i sprzętu AGD – prace wykończeniowe obejmują również montowanie wszystkich elementów oświetlenia, a także wszystkich urządzeń AGD przeznaczonych pod zabudowę. Na tym etapie wykonuje się również wszelkie gniazdka, włączniki i kinkiety.

Zakres prac wykończeniowych może się różnić w zależności od projektu i potrzeb inwestorów. Zawsze warto jednak zadbać o to, by realizację tego rodzaju prac zlecić doświadczonej ekipie wykończeniowej. Nasza firma oferuje szeroki wybór prac wykończeniowych, realizowanych zawsze z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejsze detale. Efekt końcowy wykończenia wnętrz zawsze spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Jeśli są Państwo zainteresowani wykończeniem domu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Przygotujemy indywidualną wycenę, a także umówimy najdogodniejszy termin wykonania wszystkich prac.