Remont kuchni

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Powinna być ergonomiczna, funkcjonalna, wygodna w codziennym użytkowaniu i dopasowana do potrzeb użytkowników. Remont kuchni lub jej urządzanie od podstaw jest wiec sporym wyzwaniem, które z pewnością wymaga wsparcia profesjonalistów. Doświadczona ekipa remontowa poradzi sobie bez problemu ze wszystkimi pracami wykończeniowymi, a efekt końcowy z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Ergonomia i funkcjonalność – to hasła przewodnie, którymi należy kierować się w czasie remontu każdej kuchni. Bardzo ważne jest, aby wnętrze było dopasowane do potrzeb użytkowników, świetnie zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Remont kuchni zaczyna się już na etapie pustego pomieszczenia. Jednym z pierwszych zadań jest właściwe rozmieszczenie gniazdek, do których będą podłączone urządzenia kuchenne. Gniazdka powinny być montowane zgodnie z tym, co znajduje się w projekcie. Powinny się znaleźć przy urządzeniach takich jak kuchenka elektryczna i zmywarka, a także przy blacie, na którym ustawione będzie drobne AGD.

W trakcie remontu kuchni zwykle wymienia się wykończenie ścian i podłóg. Do niedawna większość inwestorów decydowała się na eleganckie, funkcjonalne i łatwe do czyszczenia płytki. W ostatnim czasie trendy nieco się zmieniły, wraz z pojawieniem się na rynku wielu innowacyjnych materiałów wykończeniowych. Podłogę można wykończyć nie tylko płytkami czy kafelkami, ale również panelami z tworzywa, które mogą imitować każdy inny materiał. Ściany natomiast można pomalować farbami lateksowymi, które są zmywalne i odporne na działanie wody, wilgoci i wszelkich kuchennych oparów.

W czasie remontu kuchni nie można zapomnieć o właściwym oświetleniu, które powinno doskonale oświetlać wnętrze, a także zapewniać odpowiedni dopływ światła do blatów roboczych. Lampy i oprawy muszą być przemyślane i w stu procentach dopasowane do pomieszczenia. Remont kuchni obejmuje zwykle również montaż mebli oraz wszystkich elementów pod zabudowę. Wykonuje się je na końcowym etapie prac, a następnie podłącza wszystkie elementy. Końcowy efekt wszystkich prac remontowych to elegancka, funkcjonalna i efektowna kuchnia, która jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Jeśli planują Państwo remont kuchni i szukają doświadczonej ekipy remontowej i wykończeniowej, z chęcią zajmiemy się wykonaniem wszystkich prac. Nasi fachowcy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, kwalifikacjami oraz dziesiątkami przeprowadzonych remontów na koncie. Wybierając sprawdzoną ekipę, mogą mieć Państwo pewność, że remont kuchni przebiegnie szybko, sprawnie i w stu procentach według projektu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – szybko wycenimy remont Państwa kuchni, a także ustalimy dogodny termin realizacji.