Montaż okien i drzwi

O jakości naszych okien i drzwi decydują nie tylko materiały, z których zostały one wykonane, ale również poprawny ich montaż. Decydujące znaczenie mają nie tylko fachowcy, którzy wykonają to zadanie, ale także ogromnie ważne są materiały montażowe, które zostaną do tych celów użyte. Pracownicy naszej firmy, wykonując wszelkie prace remontowe i budowlane dbają o najwyższej jakości produkty. Oferujemy najwyższe świadczenie usług przy zachowaniu doskonałej jakości i efektu naszych prac.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny

telefon
telefon czynny całą dobę 797 304 205
mail
Odpisujemy na maile szybko i sprawdnie info@minare.pl

Na co zwrócić uwagę przy montażu okien i drzwi?

Niezwykle istotny jest dobór produktów, czyli okien i drzwi, które mają zostać zamontowane w naszym domu lub mieszkaniu. Warto poprosić o fachowe doradztwo nie tylko w salonie, ale również skonsultować się z fachowcami, którzy dokonują późniejszego montażu okien i drzwi. Znając dokładne realia miejsca, w którym mają one zostać umiejscowione, nasi pracownicy z całą pewnością udzielą fachowej porady związanej z doborem optymalnych produktów.

Pozwoli to na uniknięcie późniejszych problemów z wilgocią, pleśnią czy stratą energii. Przyczyną tych niedogodności może okazać się niepoprawny montaż okien i drzwi, a także użycie produktów niskiej jakości, bądź zupełnie złe ich dobranie.

Montaż okien i drzwi a właściwe uszczelnienie

Nasi pracownicy, kierując się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat, dbają o każdy ważny aspekt przy montażu okien i drzwi. Jednym z nich jest właściwe uszczelnienie. Nie każdy wie, że udział okien w zmniejszeniu strat energii wynosi od 20 do 25%. Ważną rolę odgrywa tutaj również szczelina połączeniowa okna, a dokładniej mówiąc – właściwe jej uszczelnienie. Mając na uwadze zasady przepuszczalności powietrza i wodoszczelności, nasi pracownicy uwzględniają zwiększone wymagania dotyczące okien, ościeży i rolet zewnętrznych. Wewnętrzna warstwa uszczelnienia nie powinna w żaden sposób przepuszczać powietrza, zaś zewnętrzna musi być odporną na działanie czynników atmosferycznych.

Nasi fachowcy zdają o właściwe uszczelnienie każdej warstwy. Analogicznie prace wykonują podczas montażu drzwi, dostosowując czynności do pomieszczeń, w których są one montowane.

Właściwy montaż okien i drzwi

Najważniejszymi aspektami, na które należy zwrócić uwagę podczas uszczelnienia okien i drzwi jest ich wstawienie i mocowanie. Kolejnym krokiem jest całkowite – na tyle, na ile to możliwe – wypełnienie pustych przestrzeni materiałem uszczelniającym. Nasi pracownicy dbają o odpowiedni dobór produktów, stawiając zawsze na najwyższą jakoś, uwzględniając jednocześnie ich przeznaczenie i mając na uwadze późniejsze ich współpracowanie z działaniem czynników zewnętrznych. Wbrew pozorom ma ot ogromne znaczenie. Analogicznie sprawa dotyczy uszczelnienia szczeliny od strony pomieszczenia i od strony zewnętrznej przy zastosowaniu odpowiednich systemów uszczelniających. By mieć pewność, że montaż okien i drzwi przebiegnie sprawnie , warto powierzyć to zadanie doświadczonej ekipie, która stawia na jakość wykonywanej pracy. Bez wątpienia najwyższą jakość wykonywanej pracy jest domeną naszych fachowców.

Wymiana, czyli montaż okien i drzwi

O ile sytuacja związana z montażem okien i drzwi w nowo wybudowanym domu czy mieszkaniu jest prostsza, o tyle często wymieniamy je także w naszych domach czy mieszkaniach. Wiąże się to często z bałaganem i przeciągającym się ich montażem. Jeżeli chcemy mieć pewność, że zadanie to będzie wykonane poprawnie, przy zachowaniu pełnego ich uszczelnienia, warto to zadanie powierzyć doświadczonej ekipie. Wymianę czy montaż okien i drzwi możemy przeprowadzić o każdej porze roku, jeśli temperatury na zewnątrz nie są zbyt niskie lub zbyt wysokie. Jeżeli chcemy wymienić w domu lub mieszkaniu drzwi, najczęściej wybieramy gotowe rozwiązania dostępne w marketach budowlanych bądź w salonach drzwi. Najczęściej kupujemy gotowy zestaw z ościeżnicą. Podczas samodzielnych prac związanych z montażem okien i drzwi, możemy niechcący je uszkodzić, co narazi nas na dodatkowe koszty.

Wybór ekipy do montażu okien i drzwi

Wybierając doświadczonych fachowców mamy pewność, że przeprowadzone prace montażowe zostaną wykonane solidnie i dokładnie. Nasi fachowcy pracują sumiennie i jednocześnie szybko. Nie pomijają żadnego etapu prac oraz wybierają najwyższej jakości materiały. Dbają również o zachowanie należytego porządku. Dokładamy wszelkich starań, by wykonywane prace przez nasz zespół remontowo-budowlany w miarę możliwości nie zaburzał codzienności domowników. Wiemy, jak ważne jest sprawne i dokładne wykonanie prac remontowych. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia zakresu działań. Chętnie pomożemy również przy wyborze materiałów oraz produktów, które zamierzają Państwo kupić. Pozostajemy do dyspozycji pod telefonem przez całą dobę. Jeżeli nie odbierzemy, na pewno oddzwonimy.